Filozofia produkcji i ewolucji. Autohome: historyczna marka, która została legendą.

Są ludzie, którzy marzą o podróżach i ludzie, którzy odbywają wymarzone podróże. To właśnie dla tych drugich od ponad 50 lat tworzymy z pasją komfortową alternatywę dla turystyki aby ich marzenia stały się rzeczywistością.

Innowacyjność i duch kreatywności Autohome połączony z designem rodem z Włoch, zastosowane najlepsze materiały i nowoczesne technologie dają w efekcie najwyższej jakości namioty dachowe, które trafiają w potrzeby turystów, których absolutnym priorytetem jest swoboda w poruszaniu się.

Nasze namioty gwarantują komfortowy i bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu. Pasują zarówno do małych pojazdów na małe weekendowe wycieczki z rodziną jak i do poważnie zmodyfikowanych samochodów terenowych, aby stawić czoła ekstremalnym przygodom. Przez lata nasze namioty ewoluowały i zostały udoskonalone, co pozwoliło im stać się cenionym przez podróżników i profesjonalistów synonimem wolności

Pierwsze produkty zostały zaprezentowane w 1958 roku. Przez ponad 50 lat Autohome uczestniczył w międzynarodowych targach i zdobywał nowe rynki (Stany Zjednoczone, Australia, Japonia i Południowa Afryka) pokazując kreatywność i profesjonalizm marki, która stała się najpopularniejszą marką we Włoszech w branży designu i produkcji namiotów dachowych.
Rayo mądrze wykorzystało sukces marki Autohome, oferując prestiżową linię 7 modeli namiotów, 47 rodzajów wyposażenia i szeroką gamę akcesoriów, która pozwala przemienić przygodę i wakacje na wolności w prawdziwy styl życia.
Sześć tysięcy metrów kwadratowych linii produkcyjnej, wysoko wykwalifikowana kadra, innowacyjne materiały charakteryzują naszą markę, która reprezentuje ponad pół wieku idealnego połączenia wycieczek i podróży do najbardziej urzekających miejscach na świecie

Nasze niezaprzeczalne doświadczenie umożliwia nam poznawać wszystkie największe potrzeby podróżników.
Stworzona we Włoszech jakość: nie produkujemy za granicą.

Historia>>

Zifer Italia Srl
od 2007 prowadzi swoją działalność na obszarze 15.500 metrów kwadratowych, 6000 metrów kwadratowych hal produkcyjnych, magazynów i biur.
Zifer italia Srl specjalizuje się w produkcji i dystrybucji namiotów dachowych do samochodów, akcesoriów campingowych i artykułów do używania w plenerze.

Sprzedaż:
Rayo sp. z o.o., ul. Krzywoustego 82-86, 51-166 Wrocław
Tel. 71 721 90 01 / 512 300 585 / Fax 71 721 90 02
www.namiotdachowy.pl - email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
AUTOHOME ® International Trade Mark Registration n° 886239.
AUTOHOME ® Community Trade Mark Registration n° 010962892.

Tłumaczenie: Kamil