System cyrkulacji powietrza

Zestaw oszczędzający miejsce

Air Circulation System

Art. acs-3d

Nowe akcesorium do umieszczenia pod materacem. Wykonany z lekkiego (450g/m2) włókna polipropylenowego, które jest półelastyczne i umożliwia swobodny przepływ powietrza pomiędzy materacem a podłogą polepszając wentylację i redukując szansę kondensacji pary. Ta lekka konstrukcja siatkowa jest odporna na ściskanie (1 tona na metr kwadratowy) i jest dostępna w każdym z trzech rozmiarów namiotów: małym (120x210 cm), średnim (140x210 cm) i dużym (160x210 cm).

Kit Salvaspazio

Art. k/15A

Akcesorium do garażu: system kół pasowych umożliwiający podnoszenie wszystkich namiotów z dachu i przechowywanie ich pod sufitem.

Zwijany dach (markiza)

Rolling Top

Art. R/TOP mały 180x180 cm
Art. R/TOP średni 220x225 cm (rozszerzenie)

Markiza z wbudowanymi wspornikami do łatwego montażu na bagażniku dachowym.Praktyczna i zawsze gotowa do użycia, tworzy proste i efektywne schronienie przed słońcem i deszczem. Niezastąpione podczas wypraw i safari.

Element mocujący markizę do bagażnika dachowego.

Obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium dostępna w dwóch długościach: 180 lub 220 cm.

Pionowe słupki wykonane z anodyzowanego aluminium są łatwe w użyciu.

Poziome słupki wykonane z anodyzowanego aluminium z funkcją automatycznego rozsuwania zapewniają doskonałe naciągnięcie materiału.

Komfortowa osłona przed złą pogodą. Akcesorium umożliwiające zjedzenie obiadu w cieniu lub gotowanie w całkowitym spokoju.

Docenione przez najbardziej doświadczone osoby w branży jest nieodłącznym akcesorium na przerwy w podróży.Praktyczne i szybkie w montażu schronienie zapewniające odrobinę cienia nawet w środku pustyni.

Bagażniki zaprojektowane i stworzone dzięki doświadczeniom Brunatti'ego
zdobyte w trakcie wypraw na pustynię Sahara

Każdy, kto jest zainteresowany materiałami technicznymi zna ten stop zwany Ergal.

Ergal jest stopem aluminium i cynku, jest używany głównie w konstrukcjach lotniczych i środkach transportu podlegających szczególnym obciążeniom.

Dla przykładu Ergal potrafi zachować granicę plastyczności do 1200 MPa.

Nasze belki są ręcznie wykonane z zachowaniem dokładności w kazdym detalu. Są wykonane z lotniczej stali nierdzewnej i wyposażone w kotwy z Ergalu, śruby ze stali nierdzewnej i samoblokujące podkładki Schnorr w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa.

 

Odwiedź www.brunatti.it aby dowiedzieć się więcej.

Tłumaczenie: Kamil