PAOLO MARIN - Tour Operation - Fotografo - Giornalista
PAOLO MARIN - Menedżer projektów

Opinia testera

Paolo Marin, pomysłodawca konkursu fotograficznego "podróże w zasięgu ręki" jest ekspertem w świecie podróży. Pasjonat, tester dostarczający zdjęcia produktów Autohome.
W jego pracy sprawdził wszystko od najlepszych samochodów 4x4 na długie wyprawy, przez zabytkowe samochody w znanym wyścigu 1000 Miglia. Jego wywiady wraz z poradami
zostały wydrukowane w prestiżowych tematycznych publikacjach.

 

 

Poniżej znajduje się artykuł dzięki któremu informacja o Autohome trafiła
do jeszcze szerszego grona odbiorców dzięki panu Paolo Martinowi. Mr. Paolo Marin.

 

 

AUTOHOME

Dzięki Autohome setki tysięcy turystów rozwiązało problem: jak w najlepszy możliwy sposób, lub jak i gdzie spędzić noc. Bezpieczne, komfortowe schronienie blisko i w zgodzie z naturą. Namiot dachowy obejmuje tak wiele benefitów dzięki doświadczeniom.
Jest zawsze gotowy do użycia, łatwy do spakowania gdy nie jest potrzebny.
Zabiera wyłącznie kilka minut do założenia go na dowolnym modelu samochodu - od samochodów miejskich do przewożenia ludzi przez vany aż po auta 4x4. Kupującymi produkty Autohome jest wielu popularnych podróżników, którzy cenią produkty za ich bezawaryjność, niesamowitą praktyczność jak również młode osoby, które znalazły rozwiązanie na swoje budżetowe wakacje.

ZAKUP KTÓRY SIĘ ZWRACA

Wystarczy kilka weekendów poza domem, lub jedne dłuższe wakacje w sezonie w namiocie dachowym aby jego zakup się zwrócił. Dzięki niemu każda wyprawa staje się tańsza i osiągalna dla wszystkich dając możliwość spania za darmo. Nie ma kosztów obsługi technicznej, a każde miejsce do noclegu jest dobre, czy to kulturalna przerwa w drzemka w mieście, czy wyłącznie z naturą. Jedna rzecz jest zawsze pewna: spokój psychiczny, bo nie musisz szukać miejsca noclegowego.

NAMIOT DACHOWY - TO ZWYCIĘZCA

Jesteśmy przekonani o zwycięstwie w porównaniu z tradycyjnym namiotem stawianym na ziemii ponieważ namiot dachowy zawiera materac, poduszki, pokrowce i wszystko, co potrzebne jest w nocy, więc pozostawia mnóstwo miejsca w samochodzie.
Śpisz na prawdziwym łóżku bez twardych grudek i nierówności terenu na swoich plecach, nie ma problemu ze schodzącym z materaca powietrzem - każdy, kto spędził przynajmniej jedną noc w tradycyjnym namiocie zna to doskonale. W dodatku jeśli śpisz wyżej nad ziemią jesteś z dala od ukrytych niebezpieczeństw nocy: owadów i wilgoci. Gdziekolwiek i kiedykolwiek się nie zatrzymasz namiot dachowy jest zawsze gotowy zagwarantować Ci komfortowy wypoczynek - bez walki i schylania się do ziemii, bez rozciągania materiałów i wbijania kołków.

To także zwycięzca w porównaniu do camperów. Nawet jeśli nie gwarantuje takiego poziomu mieszkania jak camper wciąż oferuje wygodne łóżko i rekompensuje to rozmiarem, brakiem kłopotów z manewrowaniem i parkowaniem jak w przypadku campera. Na dodatek nie wymusza kosztów poruszania się camperem, dodatkowymi kosztami w ubezpieczeniu i w poruszaniu się po autostradach, nie wymaga płacenia za specjalny parking i przede wszystkim kosztuje mniej niż camper.

Jest zwycięzcą również w porównaniu kombi lub przyczepą campingową: nie ma dodatkowego
ładunku do ciągnięcia, nie ma problemów z manewrowaniem lub zaparkowaniem, mamy bezpłatny dostęp wszędzie, tańsze autostrady i brak dopłat do przyczep.
W końcu namioty dachowe nie wymagają obsługi technicznej i mogą być umieszczone wszędzie bez potrzeby garażowania w przeciwieństwie do campera lub przyczepy.

KAŻDY NAMIOT DLA KAŻDEGO

Wiele lat doświadczenia umożliwiło Autohome wyprodukowanie największej i najbardziej przetestowanej gamy namiotów dachowych. Wśród nich są różne rozwiązania, wymiary, kolory, materiały i mnóstwo akcesoriów dzięki którym każdy może wybrać odpowiedni dla niego namiot pasujący do jego auta i wymagań.
Wiele namiotów dla wielu gustów, ale zawsze najlepsza jakość dostępna na dzisiejszym rynku.

NAMIOT MONTOWANY BŁYSKAWICZNIE

Namiot dachowy jest idealnym rozwiązaniem dla objazdowych wakacji. Zawsze gotowe schronienie gdziekolwiek się znajdujesz. Lecz jeśli zechcesz zostać na campingu na dłużej namiot dachowy może się przekształcić i urosnąć: może być zamocowany na ziemii za pomocą specjalnych łap, co utrzymuje go w bezpiecznej wysokości nad ziemią, może być powiększony za pomocą wielu dodatków tworząc dodatkowe miejsce do życia o zwiekszonym komforcie.

 

Autor: Paolo Marin
www.photochallenge.it

Tłumaczenie: Kamil