Strona 1 z 3

Sprawdzone na świecie

Doświadczenie Autohome w Off-Roadzie zostało zdobyte w trakcie wypraw.

Przez ostatnie 50 lat odkrywcy, reporteży, fotografowie i podróżnicy przyczynili się do opracowania namiotów, które mogą być używane jako niesamowicie praktycznie i elastyczne wsparcie.

Poniżej znajduje się tylko kilka z wielu referencji.

Danilo Tapiletti
Przez ponad 25 lat byłem częścią zespołu baletu w teatrze La Scala w Mediolanie. Aktualnie zmieniłem scenę z najbardziej znanych teatrów w świecie na zielone łąki Mongolii i inne dzikie miejsca na Ziemii.
Dzięki komfortowi mojego Columbusa nie tęsknię wcale za domem.

Giovanni Dondi
Wynalazca "Gruppo Sextant", aktywny w grupie miłośników Off-Roadu od 1974 roku zwolennik wycieczek odkrywczych przez Saharę i najdalsze regiony Kanady i Rosji.

Giuseppe Bonfanti
Marzyłem o podróżach od czasów młodości. Teraz dzięki mojej pracy bywam w Azji, południowej Ameryce, Afryce, Indiach i Pakistanie.
Columbus zawsze jest doskonałym kompanem podróży.

Nico e Markus. Entuzjasta marki Jeep
W 2011/2012 byliśmy w Maroko i od razu stało się jasnym, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Nigdy nie miałem problemów z naszą Maggioliną Extreme, nawet w nocy poniżej zera stopni, na pustyni, na falistym gruncie w przypadku wiatru lub śniegu.

Mauro Camisasca:
Mediolan-Mongolia: trzy miesiące podróży, tylko jedna noc w hotelu.

"Spanie w namiocie daje mi uczucie nieskończonej wolności. Czerpię radość ze wszystkiego, co mnie otacza, z natury, czystego powietrza, szumu płynącej wody, uczucia bryzy. Nawet gdy zamykam oczy wyobrażam sobie gwiazdy na niebie. Z moim praktycznym, komfortowym i bezpiecznym Columbusem mogę czuć te wszystkie emocje".
[ www.davidecorsetti.com ]

Doktor Giulio Meneghini - chirurg plastyczny / Gabriele Greco - motocyklista i żeglarz / Armando Romano - doświadczony podróżnik / Andrea Calandri - telekomunikacja i lotnictwo
Nasze podróże były możliwe dzięki namiotom Overland. Odwiedzone kraje: Włochy, Austria, Czechy, Polska, Litwa, Łotwa, Rosja, Mongolia, Chiny, Tybet, Nepal, Indie, Pakistan, Kirghizistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Iran, Turcja i Grecja.
[ www.aborderlessworld.org ]

Akis Temperidis i Vula Netu  - Znani podróżnicy

Akis Temperidis i Vula Netu - Znani podróżnicy
To znowu my! Pozwólcie nam opowiedzieć o naszym życiu z Maggioliną. Aktualnie śpimy ponad rok (ponad 300 nocy z 475 dni naszej wyprawy) w naszej Maggiolinie i nadal jesteśmy z tego zadowoleni. Pozdrowienia z Bangkoku, Tailandia.
[ www.theworldoffroad.com ]

Juerg, Angelica, Tom, Cornelia, Jean Pierre, Alexandre, Doris, Heidi, Jean Francois, Erich

Juerg, Angelica, Tom, Cornelia, Jean Pierre, Alexandre, Doris, Heidi, Jean Francois, Erich - Trans-Afrika - "Są w życiu sny i marzenia za które warto walczyć
"tygodnie przeprawy z zachodniej Afryki do Kamerunu przez Gabon, Kongo, Angolę w Namibii docierając do Przylądka Dobrej Nadziei w południowej Afryce".
[ www.atw.ch ]

Patrick Galibert  - Fotografo professionista

Patrick Galibert - profesjonalny fotograf
Dla naszych podróży (2 lub 3 w czasie roku) Columbus stał się bardzo ważnym elementem dla nocnego campingu i wypoczynku. Jego komfort i szybkie otwieranie są dla nas bardzo ważne. Po wielu latach rajdów, samochody 4x4 się zmieniły, ale Columbus nie. Jego niezawodność jest zawsze na najwyższym poziomie!

Angy i Ale - Organizatorzy wyprawy Desartica

Angy i Ale - Organizatorzy wyprawy Desartica
W naszym namiocie czujemy się jak w domu niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. To nasze gniazdko nawet na bezgranicznej pustyni. Wstawanie, oglądanie wschodu słońca, życie w całkowitej wolności. Naszym motto jest "Masz jedno życie... Żyj nim!"
[ www.desartica.com ]

Marco C. Stoppato - Vulcanologo, foto-giornalista professionista

Marco C. Stoppato - wulkanolog, profesjonalny fotograf i dziennikarz
Zwiedziłem prawie 80 krajów, fotografowałem i pisałem o naturze i podróżach. Zawsze mogę polegać na mojej bezpiecznej i komfortowej Maggiolinie. Nie martwię się niczym, bo wiem, że zawsze mogę komfortowo zasnąć. 
[ www.vulcanoesplorazioni.org ]

Enrico Stable - Avvocato

Enrico Stable - prawnik
Namioty Autohome pokazały ich odporność na burze piaskowe, oberwania chmury, temperatury od +60 do -20 stopni Celsiusza. To żaden problem dla namiotów Autohome!
[ www.sable.it ]

Tetsunori Sukenobu  - japoński kierowca rajdowy - Rajd Faraona 2010

Tetsunori Sukenobu - japoński kierowca rajdowy - Rajd Faraona 2010
Po wyczerpującym dniu na moim motocyklu mogę nareszcie zaznać snu przy gwiaździstym niebie w sercu pustyni w moim namiocie Autohome. Bezcenne uczucie!

Robo Gabr’aoun  - Tra i più conosciuti viaggiatori d’Africa, da anni percorre piste e deserti a nord ed a sud dell’equatore.

Robo Gabr’aoun - Jeden z najbardziej znanych ekspertów w Afrykańskich krajobrazach, który od wielu lat przemierza drogi i pustynie na północ i południe równika.
Od 2005 roku używa produktów Autohome; ponadto jest wybitnym pisarzem zarówno profesjonalnych przewodników jak również dla Latitude24Safaris, Discovery Channel, Brytyjskiego Muzeum, Francuskiego Clio i Duńskiego Wild Travels.

Sonja Vietto Ramus - fotografa e giornalista per riviste di fuoristrada

Sonja Vietto Ramus - fotograf i dziennikarz dla magazynów o rajdach samochodów terenowych
"Zarówno Afryka jak i motocykle są moją pasją i pracą. Od 2000 roku podróżowałem do północnej Afryki aby fotografować samochody i motocykle konkurujących na najpiekniejszych pustyniach świata. Zawsze podróżowałem z moimi przyjaciółmi Toyotą z namiotem Autohome, moją przepustką do przygody!"
[ www.svrpress.it ]

Carsten Averkamp  - Menedżer projektów - Lutz Rathmann - Instruktor

Carsten Averkamp - Menedżer projektów - Lutz Rathmann - Instruktor
Przewodnicy wycieczek w najważniejszych wyprawach, wybrani spośród światowych. Land Rover Experience jest nastawione na trenowanie miłośników Off-Roadu tak, aby umożliwić im zwiedzanie egzotycznych regionów z dala od zwykłych dróg uczęszczanych przez turystów. Z Autohome w każdych okolicznościach ludzie mogą osiągnąć najlepsze efekty!
[ www.landroverexperience.com ]

Alessandro Beccaria

Alessandro Beccaria
Podróże i możliwość poznawania najodleglejszych i niedostępnych miejsc na Ziemii w których natura wciąż króluje było od zawsze moim marzeniem. Z Autohome marzenia stały się rzeczywistością.

Susumu Sato e Yoshimi Sato

Susumu Sato i Yoshimi Sato
Z Maggioliną zawsze jest czas na słuchanie głosu serca, na podróże w kierunku wolności w kadym zakątku Japonii. Uwielbiamy podróżować w każdy weekend i nasz samochód jest doskonale wyposażony abyśmy czuli się jak w domu. Dziękujemy twórcom, dziękujemy Włochom!

Ralph Castelberg - Professionista dell’estremo

Ralph Castelberg - Profesjonalny Snowboardzista Free-ride extreme Z pełnym powodzeniem uczestniczył w wielu dziedzinach sportów. Od września 2006 szczęśliwy posiadacz namiotu Autohome. "Jestem bardzo szczęśliwy mogąc startować w zawodach po dobrze przespanej nocy. Gdy podróżuje, Maggiolina jest moim domem"
[ www.ralphcastelberg.ch ]

Anna across Africa

Anna across Africa - Mężczyzna, kobieta i Land Rover: w ciągu roku w Afryce odwiedzili 26 krajów. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego Columbusa. Jest bardzo konfortowy! To najlepszy sposób na podróżowanie: bardzo dziękujemy Autohome!"

Moni i Hagi Ehrismann

Moni i Hagi Ehrismann - Szwajcaria - Miłośnicy podróży doświadczeni w organizowani grupowych wypraw. "Zawsze sugerujemy wszystkim naszym przyjaciołom zakup prawdziwego namiotu Autohome. To jedyny sposób aby nie mieć problemów w czasie wyprawy i spać dobrze!”
[ www.mogis.ch ]

Ken Iida, nella foto con Yiuchi Asai

Ken Iida, na tym zdjęciu z Yiuchi Asai - Tokio - Podróżnik i miłośnik przygód, odpowiedzialny za wydział reklamy w jednej z najważniejszych firm w branży. W skrócie osoba odpowiedzialna za sukces Autohome w całej Japonii. "Za jakość i niezawodność, którą pokazał polecam oryginalne produkty Autohome produkowane we Włoszech wszystkim moim klientom"

The Great Escape

The Great Escape
«Doświadczenie Autohome w Off-Roadzie zostało zdobyte w trakcie wypraw. Przez ostatnie 50 lat odkrywcy, reporteży, fotografowie i podróżnicy przyczynili się do opracowania namiotów, które mogą być używane jako niesamowicie praktycznie i elastyczne wsparcie.

Silk Road

Silk Road
Jürg Solberger, Severin Bucher i jego załoga, profesjonaliści doświadczeni w wielkich wyprawach. Od zachodu na wschód szlakami Marco Polo odkrywali historię i wydarzenia, które odcisnęły swoje piętno na losach ludzi.
[ www.atw.ch ]

Tłumaczenie: Kamil