Nowe serie

gray-carbon
Wewnętrzna pojemność namiotów:
Mały około 203 l*
Średni około 228 l*

Rewolucyjna Maggiolina Extreme to produkt zaprojektowany dla wszystkich fanów off roadu: stworzona zgodnie z takimi samymi wysokimi standardami, z nowymi kolorami i jeszcze bardziej aerodynamicznym designem wyznacza nowy styl i daje nowe możliwości pzewożenia wyposażenia, co czyni go idealnym na weekendowe wypady, wakacje i przygody poza ubitymi drogami na całym świecie.

mag-extreme

CECHY

Obudowy z włókna szklanego: tekstylne włókno przeplatane i impregnowane płynną żywicą doskonale absorbuje ciepło, ponadto jest wytrzymałe, a także łatwo i szybko naprawialne.
Izolacja dachu: struktura posiadająca odpowiednią przestrzeń umożliwiająca efektywną izolację termiczną i akustyczną, a przede wszystkim zdrowsze otoczenie.
Podstawa: konstrukcja "kanapki" z 25mm materiałem izolacyjnym i dwiema stalowymi belkami. Cztery wbudowane w podstawie uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie.
Materiał: Akrylowy Dralon®. Wodoodporny i oddychający materiał.
Opening system: by handle. > Wideo Maggiolina Tech-TV
Wewnętrzne oświetlenie: Obracane OSRAM®light z trzema mocnymi diodami LED (12V).
Zamki pokrywy wykonane ze stali. Regulowane zamknięcie.
Materac: wykonany z pianki gumowej - gęstość 25 kg/m³, niedeformowalny ze zdejmowanym pokrowcem zapinanym zamkiem błyskawicznym.
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna. Adekwatne do różnych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Zawiera: 2 regulowane belki na górnej pokrywie, 4 uniwersalne mocowania do zamocowania na belkach dachowych, uchwyt do otwierania, 2 drzwi z otwieraniem krok po kroku, z dwoma trójkątnymi oknami, moskitierami na oknach i drzwiach, dźwiękochłonna izolacja dachu przeciwdziałająca kondensacji pary wodnej, 4 zdejmowalne kieszenie, siatka na rzeczy osobiste, materac i 2-3 poduszki, 2 wywietrzniki, wewnetrzne oświetlenie, drabinka aluminiowa o regulowanej długości wraz z torbą, elastyczne paski ułatwiające składanie materiału przy zamykaniu.

small medium kayak

MAŁY

Art. MC/05:
Extreme Carbon mały
Art. MG/05:
Extreme Gray mały
Art. MB/05: 
Extreme Black Storm mały

Ekskluzywny model z bagażnikiem na górnej pokrywie. Zalecane dla dwojga dorosłych.

ŚREDNI

Art. MC/06: 
Extreme Carbon Średni
Art. MG/06: 
Extreme Gray średni
Art. MB/06:
Extreme Black Storm średni

Ekskluzywny model z bagażnikiem na górnej pokrywie. Zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka.

Specjalne C-kształtne prowadnice na górnej pokrywie namiotu umożliwiają zamontowanie specyficznych bagażników na canoe, deski surfingowe itp bez dodatkowego wyposażenia.

Specjalne belki są zdejmowalne i regulowane w zależności od potrzeb. Wszelkie duże przedmioty (stoły campingowe, krzesła itd) mogą być zamontowane na dachu bezpiecznie podczas gdy wewnątrz zamkniętego namiotu przechowujemy materace, poduszki, rzeczy osobiste itp.

 

Extreme mały cm 130x 210
Wysokość zamkniętego: cm 33
Wysokość otwartego: cm 90
Waga: około 65 Kg*
Pojemność: około 203 l*
Extreme średni cm 145x 210
Wysokość zamkniętego: cm 33
Wysokość otwartego: cm 90
Waga: około 69 Kg*
Pojemność: około 228 l*

(l*) Przybliżona wartość wliczając pojemność górnej pokrywy namiotu, gdy namiot jest zamknięty. (Kg*) Wszystkie namioty dachowe są wykonane ręcznie, więc ich wagi mogą się nieznacznie różnić.

 

Tłumaczenie: Kamil