Zasłużony sukces

Gdy jesteś kilometry od domu - na pustyni lub w dżungli, gdy musisz wytrzymać najtrudniejsze warunki w najbardziej nieprzyjaznych miejscach, wtedy sukces wyprawy zależy nie tylko od umiejętności odkrywców ale również od używanego sprzętu.
Autohome zawsze oferuje Ci komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie. Wysoko nad ziemią daje bezpieczeństwo i chroni przed nieprzyjemnymi niespodziankami!
Ci, którzy próbowali Autohome na swoich samochodach nigdy więcej nie myślą o innym sposobie na spanie. Wielu użytkowników z różnych krajów zabiera Autohome na ich wycieczki z tego powodu.
Wypisanie wszystkich podróży i wypraw, gdzie Autohome grało kluczową rolę jest po prostu niemożliwe. Możemy tylko powiedzieć, że Autohome to idealny pomysł aby podzielić się swoimi niezwykłymi podróżami.

Zdjęcia z książki "Rajd Samochodowy" Nino Cirani, opublikowanej przez Domus.
Tutaj Aziza 3 (Land Rover Seria) w lesie Panamskim w czasie przejazdu przez przesmyk Darien. Na kolejnym Nino Cirani na drabinie filmując Patagońską pampę.
Autohome w Światowych Rekordach Guinessa
Daniele Pellegrini i Cesare Gerolimetto na pierwszej na świecie wyprawie ciężarówką. Rekord podróży w Księdze rekordów Guinessa. Fiat Pellegrini pokonał 184 tysiące km w 2,5 roku przemierzając 40 krajów: od środkowego wschodu do Azji, Australii, Afryki i Ameryki. prawdziwa wyprawa dookoła świata!
Podążając za Rumuńskim "Maternus"
Gianni Perotti, dziennikarz z Mediolanu w 1985 opisał wyprawę "Maternus" przez Saharę przemierzając Niger, Mali, Senegal i Maurytanię. Wśród celów wyprawy było również prześledzić rzekomą trasę pokonaną przez generała Maternus od Cartago do rzeki Niger według raportów Livio i Plinio il Giovane.
Diego Assandri i Luca Oddera
Przez Afrykę: 25 tysięcy km przez czarny kontynent niosąc pomoc humanitarną.
Jedwabną drogą z Hilmar i Romy Pabel
Dwoma Audi 100 z napędem na 4 koła niemiecka para pokonała 20 tysięcy km przez wioski, które prawdopodobnie nigdy nie widziały samochodu! Wyprawa Audi-Pabel była dokładnie opisana w książce "śladami Marco Polo" opublikowanej przez Suddeutscher Verlag w Monako.
1200 nocy braci Dragesco. Powyżej namiot zamontowany na małej przyczepie militarnej. Trasa do Balistanu, Pakistanu na wysokość 3500 m
Arailn i Eric Dragesco z Paryża są profesjonalnymi fotografami, na przestrzeni 5 lat spędzili 1200 nocy w namiocie Air-Camping. Gdy wracali z podróży w Pakistanie napisali: "ten namiot jest wygodny i bezpieczny. Naprawdę wybitny namiot, który był dla nas idealny".
Paryż-Dakar
Kolejna ekscytująca podróż dla Szwedzkiego zespołu.
Konwój 25 samochodów wyposażony w namioty Maggiolina.
50 Fiatów Panda, Trans Global Safari
Sugestywne zdjęcie z Indii , dowód świetnej przygody (lata '90).
Tłumaczenie: Kamil