Tradycja spotyka innowacje

grayOvercamp reprezentuje najnowszy koncept dla dzisiejszych potrzeb campingowych. Ogromne przywiązanie uwagi do detali, atrakcyjnych kolorów i designu, nie zapominając o materiale odpornym na wodę, miękkim w dotyku i wytrzymałej konstrukcji. To tylko powierzchowne przyciągające oko zalety Overcamp'a.

Overcamp oferuje dodatkową przestrzeń ładunowa na bagażniku dachowym umożliwiając Ci przewożenie Twojego wyposażenia: roweru, canoe, deski surfingowej, lub innych akcesoriów do Twoich ulubionych sportów. Kolejną zaletą jest unikalny system "Double-up" umożliwiający Ci podwojenie przestrzeni zakładając dwa namioty na jednym dachu.

Możesz przewozić dwa Overcamp'y nawet na namniejszych samochodach uzyskując 4 miejsca (2+2) lub osiem miejsc na większych pojazdach (4+4) tworząc dwie całkowicie niezależne sypialnie. Overcamp jest bezkonkurencyjnym wyborem dla ludzi lubiących przygody.

overcamp

CECHY

Materiał: dach i ściany boczne wykonane są z wytrzymałego materiału 420 g/m2, 50% bawełny i 50% materiału akrylowego, który jest wodoodporny, oddychający i odporny na gnicie.
Przędza: szeroko używana, zaawansowana technologicznie przędza wykonana z dwóch różnych włókien: czytej bawełny na zewnąrz i syntetycznego rdzenia wewnątrz. Znak towarowy AMANN® oznacza jakość przędzy znaną na całym świecie.
Płyty/platformy: warstwy zawierające wytrzymałe i elastyczne włókna drewniane o grubości 12mm oraz okleiny CHPL srebrno-kwarcowe (0,3mm). Wodoodporne i wypierające wode warstwy nie absorbują wilgoci dzięki czemu nie wypaczają się ani nie gniją.
Metalowe elementy: połączenie stali i aluminium aby osiągnąć wytrzymały ale również lekki namiot.
Drabinka: aluminiowa drabinka o długości do 2,3 metra.
Materac: wykonany z pianki gumowej o gęstości 25 kg/m³, niedeformowalny.
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna dopasowana do różnych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

4 uniwersalne zaczepy do montażu na belkach dachowych, 2 okna i 2 duże drzwi, wszystko z moskitierami, materac i 2-4 poduszki, 2 słupki wspierające markizę (należy unieść drzwi aby utworzyć markizę), pokrowiec PVC, stalowa drabinka.

MAŁY

Art. OGY/01
Overcamp mały: zalecany dla dwojga dorosłych. Przy umieszczeniu na środku: namiot zajmuje całą powierzchnię dachu.
Otwarty: 130x 200 x 100 cm
Zamknięty: 65 x 200 x 30 cm

ŚREDNI

Art. OGY02
Overcamp Średni: zalecany dla dwojga dorosłych i dwójki dzieci. Przy umieszczeniu na środku: namiot zajmuje całą powierzchnię dachu.
Otwarty: 180 x 200 x 115 cm
Zamknięty: 90 x 200 x 30 cm

PODWÓJNY

Podwójny
Rozmieszczenie bokiem: namiot zajmie tylko pół dachu. Możesz połączyć dwa małe, mały ze średnim lub dwa średnie na dużym samochodzie

Namiot zajmuje połowę dachu

2 C-kształtne kanaliki w podstawie namiotu i 4 zaczepy umożliwiają użytkownikowi założenie namiotu na dachu samochodu zgodnie z potrzebami. Świetny mechanizm zawiasów umożliwia bezpieczny montaż do połowy namiotu rowerów, desek surfingowych lub innego wyposażenia zawsze gotowego do użycia.

Overcamp mały
Zamknięty cm 65 x 200 x h 30
Otwarty cm 130 x 200 x h 100
Waga: około 50 Kg
Overcamp średni
Zamknięty cm 90 x 200 x h 30
Otwarty cm 180 x 200 x h 100
Waga: około 54 Kg
Podwójny

Możesz zamontować: dwa małe, mały i średni lub dwa średnie na dużym samochodzie

Wszystkie informacje techniczne pełnią wyłącznie funkcję orientacyjną. Zifer zastrzega sobie prawo do wprowadzania technicznych zmian, jak również wprowadzania zmian konstrukcyjnych bez ostrzeżenia..

Tłumaczenie: Kamil