Przenieś swoje przygody na wyższy poziom!

carbon
Tak, jak we wszystkich modelach Columbus również w tej wersji jest sporo miejsca na pościel i rzeczy osobiste.

Innowacyjne pomysły zawsze są wyzwaniem w odkrywaniu nieznanego!
Nowy Columbus Carbon Fiber jest pierwszym na świecie namiotem z obudową wykonaną wyłącznie z włókna węglowego. Jest to niespotykana cecha czyniąca namiot unikalnym.
Włókno węglowe ma właściwości podobne do stali, ale jest o wiele lżejsze - nowy Columbus Carbon Fiber waży około 20% mniej od tradycyjnych obudów.
Większość cech jest podobna do modeli Columbus Variant, ale materiały użyte przy produkcji namiotów z włókna węglowego są używane z powodzeniem w lotnictwie, co może potwierdzić ich wytrzymałość i lekkość.
Columbus z włókna węglowego jest najbardziej zaawansowanym technologicznie namiotem dachowym. Ciesz się przyszłością dziś!

Wideo Columbus Carbon Fiber Tech-TV

 

columbus-carbon-fiber

CECHY

Obudowy z włókna węglowego: dzięki zastosowaniu włókien węglowych mogliśmy stworzyć lekką obudowę o niespotykanej wytrzymałości.
Izolacja dachu: struktura posiadająca odpowiednią przestrzeń umożliwiająca efektywną izolację termiczną i akustyczną, a przede wszystkim zdrowsze otoczenie.
Podstawa: konstrukcja "kanapki" z 25mm materiałem izolacyjnym i 2 stalowymi belkami.
Cztery wbudowane uchwyty w podstawie umożliwiają łatwe przenoszenie namiotu.
Materiał: AIRTEX ®.Wodoodporny materiał o wysokim stopniu przepływu pary wodnej.
System otwierania: 2 siłowniki gazowe > Wideo Columbus Tech-TV
Wewnętrzne oświetlenie: obrotowa lampka OSRAM® z trzema diodami LED (12V).
Zamki pokrywy wykonane ze stali. Regulowane zamknięcie.
Materac: wykonany z pianki gumowej - gęstość 25 kg/m³, niedeformowalny ze zdejmowanym pokrowcem zapinanym zamkiem błyskawicznym.
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna. Adekwatne do różnych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Obudowy z włókna węglowego, 4 uniwersalne zaczepy do montażu na belkach dachowych, 2 drzwi/okien z moskitierami, dźwiękochłonna izolacja dachu przeciwdziałająca kondensacji pary, siatka do przechowywania rzeczy, materac i 2-3 poduszki, wewnętrzna lampka, aluminiowa drabinka z regulowaną długością, zewnętrzne drzwi z przeźroczystym oknem, wywietrznik antykondensacyjny, torba na drabinkę, elastyczne paski ułatwiające składanie materiału przy zamykaniu.

Small Medium

MAŁY
Art. CCF/01:
Columbus Carbon Fiber mały.
Wersja aerodynamiczna
Zalecane dla dwojga dorosłych.

ŚREDNI
Art. CCF/02:
Columbus Carbon Fiber Medium.
Wersja aerodynamiczna
Zalecane dla dwojga dorosłych i dziecka.

Namiot posiada: dwie wewnętrzne kieszenie, siatka na przedmioty montowana do dachu, aluminiowa drabinka z regulowaną długością, zdejmowalne wewnętrzne elastyczne paski ułatwiające składanie namiotu, siłowniki dla ułatwienia otwierania z mechanizmem blokowania w pozycji otwartej, dwa zaokrąglone drzwi z pełnymi moskitierami i dwoje tylnych drzwi z różnymi systemami otwierania dla zachowania prywatności i wentylacji, Oświetlenie Osram® z 3 superjasnymi diodami LED wraz z 1 bateriami 1,5V.
Nowość - wywietrznik Air Cap
Columbus Carbon Fiber mały cm 130x 210
Wysokość zamkniętego: cm 30
Wysokość otwartego: cm 150
Waga: około 42 Kg*
Pojemność: około 203 l*
 
Columbus Carbon Fiber średni cm 145x 210
Wysokość zamkniętego: cm 30
Wysokość otwartego: cm 150
Waga: około 47 Kg*
Pojemność: około 220 l*

(l*) Przybliżona wartość wliczając pojemność górnej pokrywy namiotu, gdy namiot jest zamknięty. (Kg*) Wszystkie namioty dachowe są wykonane ręcznie, więc ich wagi mogą się nieznacznie różnić.

Tłumaczenie: Kamil