Rozsuwany
namiot dachowy

safari-carbon

WYSOKIEJ JAKOŚCI
MATERIAŁ

Użyty materiał to w pełni wodoodporny i oddychający materiał o nazwie Dralon® , który pozytywnie przeszedł testy jakości UNI EN ISO i uzyskał certyfikację SINAL.

Nowy styl namiotu z nowym systemem otwierania:
kombinacja designu Maggiolina i systemu otwierania na gazowych siłownikach jak w modelu Columbus czyni model AirTop pierwszym namiotem ze sztywnym dachem o nieporównywalnie szybkim systemie otwierania.

AirTop łączy najlepsze zalety tradycyjnej serii Maggiolina z jeszcze większym komfortem i przestrzenią. Aby otworzyć namiot wystarczy odpiąć zaczepy i namiot otwiera się w mgnieniu oka!

Ekstremalne przygody z ekstremalnym komfortem.

 

 

 

Automatyczny i szybki system otwierania

Po wypięciu zamków (1 z tyłu i 2 z przodu), Air Top otwiera się na 4 gazowych siłownikach.

Wideo Air Top Tech-TV

Model ekskluzywny

AirTop Black Storm

Model Black Storm posiada te same funkcje i wyposażenie, co standardowy Air Top, ale występuje w kombinacji materiału koloru carbon i czarnej impregnowanej obudowy.

CECHY

Obudowy z włókna szklanego: przeplatane włókno tekstylne impregnowane substancjami nieabsorbującymi ciepła, ponadto jest wytrzymałe i szybko naprawialne
Izolacja dachu: struktura oferuje efektywną izolację termiczną i cieplną.
Podstawa: konstrukcja “kanapkowa” z 25 mm izolującym materiałem i dwiema stalowymi belkami. Cztery wbudowane uchwyty w podstawie umożliwiają łatwy montaż.
Materiał: Akrylowy Dralon®. Wodoodporny i oddychający materiał.
System otwierania: 4 siłowniki gazowe. > Wideo AirTop Tech-TV
Wewnętrzne oświetlenie: Obracane OSRAM®light z trzema mocnymi diodami LED (12V).
Zamknięcie Rally-RaceArnitel EL 550®
Materac: wykonany z pianki gumowej - gęstość 25 kg/m³, niedeformowalny ze zdejmowalnym pokrowcem zapinanym na zamek błyskawiczny
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna pasująca do stosowanych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

4 uniwersalne zamki do montażu na bagażnikach dachowych lub belkach dachowych, 3 drzwi z otwieraniem krok po kroku (1 z każdej strony i 1 z tyłu), 2 półokrągłe okna (1 z przodu i 1 z tyłu), 2 wywietrzniki, moskitiera na każdych drzwiach i oknach, izolacja przeciwkondensacyjna i chroniąca przed słońcem, siatka pod sufitem, 4 zdejmowalne kieszenie, 1 materac i 2-3 poduszki, wewnętrzne światło dachowe, drabinka aluminiowa regulowanej długości, torba na drabinkę, elastyczne paski do zwijania materiału przy zamykaniu.

Small Medium

MAŁY
Art. ATC/01: AirTop Carbonmały.
Art. ATS/01: AirTop Safari mały.  
Art. ATB/01: AirTop Black Storm mały.  
Zalecany dla dwojga dorosłych.

ŚREDNI
Art. ATC/02: AirTop Carbon średni.
Art. ATS/02: AirTop Safari średni.  
Art. ATB/02: AirTop Black Storm średni.  
Zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka.

Nowość!

Nowy system otwierania składa się z czterech siłowników gazowych aktywowanych automatycznie, gdy zamki zostaną otwarte.

Standardowe wyposażenie zawiera: 3 drzwi (1 z każdej strony i 1 z tyłu). Wszystkie posiadają moskitiery i osłony od wiatru i deszczu.
Standardowe wyposażenie zawiera: 2 okna z moskitierami dla wentylacji i redukcji kondensacji pary. Zamki błyskawiczne na oknach z osłonami od deszczu. W standardzie: wewnętrzne elastyczne paski ułatwiające składanie materiału w czasie zamykania namiotu. Zamykanie: proste, regulowane zapinki w stylu Rally-Race.
Pojemna siatka montowana pod sufitem. 4 zdejmowalne kieszenie. Oświetlenie Osram® z 3 superjasnymi diodami LED wraz z 1 bateriami 1,5V. Aluminiowa drabinka z regulacją długości.
AirTop mały cm 130x 210
Wysokość zamkniętego: cm 33
Wysokość otwartego: cm 94
Waga: około 54 Kg*
Pojemność: około 271 l*
AirTop średni cm 145x 210
Wysokość zamkniętego: cm 33
Wysokość otwartego: cm 94
Waga: około 59 Kg*
Pojemność: około 305 l*

(l*) Przybliżona wartość wliczając pojemność górnej pokrywy namiotu, gdy namiot jest zamknięty. (Kg*) Wszystkie namioty dachowe są wykonane ręcznie, więc ich wagi mogą się nieznacznie różnić.

 

Tłumaczenie: Kamil