Sypialnie wykonane na lata

Wszystkie szczegóły poczynając od koncepcji designu przez materiały i elementy po kwestie bezpieczeństwa i izolacji były wybrane spośród przetestowanych w celu wyboru najlepszego produktu godnego zaufania w każdych warunkach pogodowych. Tak, jak w konstrukcji łodzi użyliśmy włókna szklanego aby zapobiec starzeniu, traceniu koloru lub kształtu.
Jego ogromna zdolność do znoszenia uderzeń oznacza dużą wytrzymałość, ale nawet jeśli coś złego stanie się z Maggioliną - jest łatwa w naprawie.

Prawdziwe włókno szklane

Obudowy namiotów wykonane tą techniką oferują najlepszą wytrzymałość. Jakość struktury, compaktowość i gotowość do użycia jednocześnie nie może być porównywana z typowym plastikiem i podobnymi produktami dostępnymi na rynku. Wyprofilowany odpowiednio obudowy z poliestru/włókna szklanego doskonale izolują wnętrze przed zimnem lub upałem. Dodatkowo są łatwe do czyszczenia nawet przy użyciu detergentów.

tab14-airtop Izolacja dachu ze szczeliną powietrzną jest wyjątkową funkcją Autohome. Poduszka powietrzna uzyskana przez wewnętrzny panel pęcherzykowy i piankę redukującą kondensację pary daje lepszą izolację cieplną oraz termiczną, a ponadto zdrowsze i cichsze miejsce do odpoczynku w czasie deszczu.
Podstawa posiada 25mm izolację. Dwie "C"-kształtne prowadnice pozwalają na łatwą instalację na dowolnym rodzaju bagażnika dachowego (bez dodatkowych elementów montażowych) oferując gotową i bezpieczną konstrukcję nawet przy zastosowaniach off-roadowych.
Tłumaczenie: Kamil