Kto powiedział, że przygody muszą być niekomfortowe?

Wybierając Autohome mamy do dyspozycji największą gamę modeli używanych przez ponad 50 lat. Wyprodukowane, przetestowane produkty, których najlepszym potwierdzeniem jakości są sukcesy w sprzedaży.
Wszystkie produkty Autohome zostały poddane wymagającym testom w ekstremalnych warunkach od polarnych mrozów po upalne pustynie. Przez burze piaskowe po deszcze tropikalne.
Oryginalne namioty dachowe Autohome z ich technicznymi innowacjami są eksportowane na cały świat ciesząc się doskonałymi opiniami podróżników.
Jakość jest najważniejsza w konstrukcji, od tekstylii, przez żywice, metale, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo bez kompromisów.
Autohome to nie tylko dobra marka, ale również styl życia dający ludziom radość z wypoczynku na świeżym powietrzu w bezpieczny i komfortowy sposób bez różnicy, czy jedziesz małym samochodem na weekend, czy autem terenowym na podbój świata.
Autohome jest numerem jeden, nie tylko w ilości sprzedaży i światowej sieci dystrybucji, ale również dzięki ogromnej gamie modeli z ponad trzydziestoma różnymi wariacjami.

Stefan Wermuth - Fotograf i Bilia
(po lewej stronie)

“Wydmy wysokie niczym góry w ciągu dnia i 5 gwiazdkowy dach w nocy. Nie jestem zazdrosny o to, że większość czasu to ona była gwiazdą. Wręcz przeciwnie, jestem dumny wiedząc, że moje zdjęcia zajęły honorowe miejsca. Z drugiej strony te same zdjęcia wiszą również w moim domu... Gdy jedziesz na koniec świata nigdy nie wiesz, czego możesz się spodziewać. Z tego powodu lepiej być dobrze wyposażonym.”

Ważne!
Namioty używane przez przewodników wycieczek, odkrywców, w rajdach samochodowych i wyprawach są tymi samymi produktami, co te w seryjnej produkcji:
każdy może kupić ten sam produkt.

Tłumaczenie: Kamil