Gama sukcesu

safari-oliveOverzone może poszczycić się całą historią udanych ewolucji modeli. Jest to największy model składany na bok z całej gamy. W porównaniu do Overlanda jest znacznie więcej wewnętrznej przestrzeni z doskonałą ochroną od warunków zewnętrznych włączając w to wejście. Overzone spełnia wszelkie oczekiwania podróżników oferując kompletną prywatność i wolność.

Podstawą Overzone jest mocna, lekka aluminiowa rama pokryta oddychającym, wodoodpornym bawełnianym materiałem o gramaturze 420g podtrzymując tradycję Autohome tworzy namioty maksymalnie przyjazne użytkownikowi.

Uderzający wygląd jest wynikiem doskonałych proporcji, dopracowanej konstrukcji czyniąc Overzone doskonałym rozwiązaniem dla ludzi odkrywających nieznane, gdzie przygody są na porządku dziennym.

Zarówno zdejmowanie jak i ponowne zakładanie pokrowca jest niesamowicie proste. Wystarczy użyć linki napinającej.Wewnętrzne i zewnętrzne zasłony okien mogą być otwierane od wewnątrz namiotu. Pionowe otwarcie zewnętrznych okien eliminuje efekt żagla. Wielofunkcyjne zaczepy pozwalają organizować rzeczy codziennego użytku.
Wszystkie modele są stworzone tak, aby bez problemu dołączyć do nich pokój dzienny za pomocą zatrzaskowych klamr i rzepów. Duże wejście w standardzie otwierane i zamykane za pomocą mocnych poziomych i pionowych zamków błyskawicznych. Regulowana belka napinająca w połączeniu z paskami do utrzymania sztywności i stabilności na wejściu.

CECHY

Materiał: dach i ściany boczne wykonane są z wytrzymałego materiału 420 g/m2, 50% bawełny i 50% materiału akrylowego, który jest wodoodporny, oddychający i odporny na gnicie.
Yarn: a widely used, high-tech yarn, made of two different fibres:  pure cotton outside, a synthetic core inside. The AMANN®
Trademark belongs to an international prestigious company manufacturing high quality yarns. 
Płyty/platformy: warstwy zawierające wytrzymałe i elastyczne włókna drewniane o grubości 12mm oraz okleiny CHPL srebrno-kwarcowe (0,3mm). Wodoodporne i wypierające wode warstwy nie absorbują wilgoci dzięki czemu nie wypaczają się ani nie gniją.
Metalowe elementy: połączenie stali i aluminium aby osiągnąć wytrzymały ale również lekki namiot. Drabinka: aluminiowa drabinka o długości do 2,3 metra.
Materac: wykonany z pianki gumowej o gęstości 25 kg/m³, niedeformowalny.
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna dopasowana do różnych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

4 uniwersalne zaczepy do montażu na belkach dachowych, dwa trójkątne okna z moskitierami, dwoje dużych drzwi z moskitierami, jeden materac i 2-3 poduszki, 2 wewnętrzne kieszenie, 2 regulowane rurki do rozwijania dodatkowej markizy, 2 słupki do utrzymywania tylnych drzwi i tworzenia markizy, pokrowiec z PVC, słupki dachowe wyposażone w materiał przeciw kondensacji pary, 2 liny przeciwdziałające skutkom wiatru w strukturze namiotu, uniwersalne zaczepy, drabinka aluminiowa. Namiot jest przygotowany do zamontowania przebieralni.
Standard: wszystkie modele są skonfigurowane do otwierania na bok.
Opcja: Otwarcie typu Explorer na tył lub przód pojazdu.

dim1

MAŁY

Art. OZ/01
Overland Standard Mały:
zalecany dla dwojga dorosłych.

dim2

ŚREDNI

Art. OZ/02
Overland Standard Średni:
zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka

dim3

MAŁY

Art. OZE/01
Overland Explorer Mały:
zalecany dla dwojga dorosłych.

dim4

ŚREDNI

Art. OZE/02
Overland Explorer Średni:
zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka

dettagli

Rozsunięcie wbudowanej drabinki tworzy dźwignię do otwierania namiotu. Wejście jest podtrzymywane dwoma rozsuwanymi słupkami.

Wideo Overzone Tech-TV

Overzone mały
Zamknięty cm 130 x 110 x h 30
Otwarty cm 130 x 220 + 70* x h 125
Waga: około 48 Kg
Overzone średni
Zamknięty cm 160 x 110 x h 30
Otwarty cm 160 x 220 + 70* x h 125
Waga: około 57 Kg

 

(cm 70 *) appendix.

Wszystkie informacje techniczne pełnią wyłącznie funkcję orientacyjną. Zifer zastrzega sobie prawo do wprowadzania technicznych zmian, jak również wprowadzania zmian konstrukcyjnych bez ostrzeżenia..

Tłumaczenie: Kamil