Sypialnie wykonane na lata

Wszelkie szczegóły od koncepcji designu, przez materiały i komponenty aż po aspekty bezpieczeństwa i izolacji są wybrane spośród wielu przetestowanych aby zapewnić doskonały produkt spełniający oczekiwania w każdych warunkach pogodowych.
Włókno węglowe ma niesamowitą odporność na uderzenia i uszkodzenia, ale nawet jeśli zostanie uszkodzony może zostać łatwo naprawiony.

Prawdziwe włókno szklane

Obudowy namiotów wykonane tą techniką oferują najlepszą wytrzymałość. Jakość struktury, compaktowość i gotowość do użycia jednocześnie nie może być porównywana z typowym plastikiem i podobnymi produktami dostępnymi na rynku. Wyprofilowany odpowiednio obudowy z poliestru/włókna szklanego doskonale izolują wnętrze przed zimnem lub upałem. Dodatkowo są łatwe do czyszczenia nawet przy użyciu detergentów.

Izolacja dachu ze szczeliną powietrzną jest wyjątkową funkcją Autohome. Poduszka powietrzna uzyskana przez wewnętrzny panel pęcherzykowy i piankę redukującą kondensację pary daje lepszą izolację cieplną oraz termiczną, a ponadto zdrowsze i cichsze miejsce do odpoczynku w czasie deszczu.
Podstawa posiada 25mm izolację. Dwie "C"-kształtne prowadnice pozwalają na łatwą instalację na dowolnym rodzaju bagażnika dachowego (bez dodatkowych elementów montażowych) oferując gotową i bezpieczną konstrukcję nawet przy zastosowaniach off-roadowych.
Tłumaczenie: Kamil