Komfort to standard

Wideo Maggiolina Tech-TV

1. Przez łatwość w otwieraniu rozumie się otwieranie bez wysiłku w mniej niż minutę. Niezawodne działąnie jest zapewnione przez mechanizm składający się z dźwigników śrubowych połączonych mechanizmem łańcuchowym ze strukturą.

2. Ten system otwierania jest niezawodny, działa wiecznie i nie wymaga serwisowania. Obsługiwany jest przez zdejmowalny uchwyt. Gdy namiot jest otwarty pozostanie taki nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

3. Uchwyt jest również zabezpieczeniem przeciwko złodziejom - możesz przechowywać wartościowe rzeczy wewnątrz, gdyż pokrywa nie może zostać otwarta bez rączki.

Maggiolina posiada trzy regulowane zamki dla całkowitego bezpieczeństwa. Trzy zamknięcia są bezobsługowe i są odporne na piasek, kurz, wodę czy błoto. AWszystkie modele są wyposażone w standardzie w dwoje drzwi, po jednym z każdej strony dając użytkownikowi możliwość wyboru wejścia, jak również możliwości wietrzenia. Płachta ochronna jest dopasowana do podstawy lub drzwi dając lepszą izolację i ochronę od kurzu, deszczu i zimna. Aluminiowa drabinka ma bardzo małe wymiary po złożeniu.
Element przeciwpoślizgowy jest załączony do namiotu.
Aluminiowa drabinka ma minimalne wymagania co do miejsca
Bloczek uniemożliwiający przesuwanie się drabinki jest na wyposażeniu namiotu.
Cienki materac z pianki gumowej, 2-4 poduszki w zależności od modelu, izolacja zapobiegająca kondensacji pary pod materacem. Wszystkie modele mają 2 drzwi (po jednym na stronę) i 2 okien (po jednym na stronę). Każde otwarcie jest wyposażone w zamki błyskawiczne i moskitiery. Zwijana moskitiera z dwoma zamkami błyskawicznymi. Każda Maggiolina posiada doskonałej jakości oświetlenie marki Osram® (18x5 cm) z 3 superjasnymi diodami LED. Można ją obracać. Wymiana baterii jest bardzo prosta. Sufit wyposażony jest w izolację powstrzymującą kondensację pary.

Maggiolina Extreme, Grand Tour i Safari - istotne szczegóły

Wejście jest zaprojektowane w oparciu o dwoje drzwi z pionowymi ekspresami. Drugi, dodatkowy, łukowy ekspres jest zaprojektowany w celu częściowego otwarcia drzwi dając więcej prywatności i wentylacji, która może pomóc wyeliminować kondensację pary.
Torba do przechowywania drabinki. Elastyczne paski ułatwiające składanie materiału przy zamykaniu. Siatki na bagaż użyteczne na poduszki, ręczniki i rzeczy osobiste Cztery zdejmowalne kieszenie, pod dwie na stronę, wyposażenie standardowe.. Grand Tour wersje mała i średnia posiadają miejsce na belki dachowe montowane przy użyciu "Kit Fix" (Art. K/F) (opcjonalne wyposażenie) odpowiednie do transportowania wyposażenia campingowego..

Sypialnie wykonane na lata

Wszystkie szczegóły poczynając od koncepcji designu przez materiały i elementy po kwestie bezpieczeństwa i izolacji były wybrane spośród przetestowanych w celu wyboru najlepszego produktu godnego zaufania w każdych warunkach pogodowych. Tak, jak w konstrukcji łodzi użyliśmy włókna szklanego aby zapobiec starzeniu, traceniu koloru lub kształtu.
Jego ogromna zdolność do znoszenia uderzeń oznacza dużą wytrzymałość, ale nawet jeśli coś złego stanie się z Maggioliną - jest łatwa w naprawie.

Prawdziwe włókno szklane

Obudowy wykonane są techniką oferującą najlepszą wytrzymałość. Doskonałej jakości struktura, kompaktowa, nie ma porównania z popularnymi plastikowymi materiałami w namiotach dostępnych na rynku.
Obudowy z włókna szklanego z poliestrem izloują zarówno od zimna jak i od upalnej pogody. Mogą być łatwo czyszczone za pomocą detergentów.

Izolacja dachu ze szczeliną powietrzną jest wyjątkową funkcją Autohome. Poduszka powietrzna uzyskana przez wewnętrzny panel pęcherzykowy i piankę redukującą kondensację pary daje lepszą izolację cieplną oraz termiczną, a ponadto zdrowsze i cichsze miejsce do odpoczynku w czasie deszczu.
Podstawa posiada 25mm izolację. Dwie "C"-kształtne prowadnice pozwalają na łatwą instalację na dowolnym rodzaju bagażnika dachowego (bez dodatkowych elementów montażowych) oferując gotową i bezpieczną konstrukcję nawet przy zastosowaniach off-roadowych.

Zalety Dralonu:

Oddychalność: Dralon nie zatrzymuje ciepła lub wilgotności w stopniu mogącym wywołać kondensację pary, czyniąc go częściowo odpornym na pleśń. Temperatura: materiał może być używany w temperaturach od -30° C do 70° C.
Wodoodporność: materiał nie boi się wody. Nie wchłania jej, dzięki czemu możesz złożyć namiot nawet, gdy jest mokry.. Konserwacja: konstrukcja Dralonu zapewnia długą żywotność.
Stabilność: włókna Dralonu są barwione zanim materiał zostanie utkany, dzięki czemu są odporne na blaknięcie nawet w palącym słońcu pustyni. Wysoka jakość Dralonu: materiały stosowane do produkcji namiotów są bardziej dźwiękochłonne i mniej przejrzyste niż tradycyjne materiały pozostając jednak wciąż miękkimi w dotyku.
Wytrzymałość: mocne włókna tkaniny pozwalają na stworzenie materiału odpornego na marszczenie i rozdarcia, dodatkowo redukując rozszerzanie i kurczenie się materiału w ekstremalnych temperaturach. Łatwe w obsłudze: nie wymagają żadnych szczególnych zabiegów.
colors

Wysokiej jakości tekstylia

Nie możemy kontrolować pogody, ale możemy stworzyć takie produkty, które zapewnią nam komfort nawet w ekstremalnym klimacie. Autohome wykorzystuje takzwany Dralon® z tekstylii firmy Bayer. Dralon jest całkowicie wodoodporny, odporny na wiatr i oddychający. Dralon izoluje od gorąca i zimna i eliminuje zewnętrzne światło pozwalając Ci spać spokojnie.
Nasze tekstylia spełniają standardy jakości w najwyższej kategorii produktów.
Nasze materiały są zgodne z następującymi normami:

- UNI EN ISO 9237/97
- UNI EN 249220/93
- ISO 105B04
- ISO3801

Niecodzienne testy na naszych przędzach i szwach (UNI EN ISO 13935-2/01) zostały również zaewidencjonowane i potwierdzają niesamowitą wydajność i absolutną niezawodność. Nasze testy laboratoryjne zostały uznane przez SINAL. Ten certyfikat zapewnia, że test niezawodności został wykonany bezstronnie.

Tłumaczenie: Kamil