Sypialnie wykonane na lata

Wszystkie szczegóły poczynając od koncepcji designu przez materiały i elementy po kwestie bezpieczeństwa i izolacji były wybrane spośród przetestowanych w celu wyboru najlepszego produktu godnego zaufania w każdych warunkach pogodowych. Tak, jak w konstrukcji łodzi użyliśmy włókna szklanego aby zapobiec starzeniu, traceniu koloru lub kształtu.
Jego ogromna zdolność do znoszenia uderzeń oznacza dużą wytrzymałość, ale nawet jeśli coś złego stanie się z Maggioliną - jest łatwa w naprawie.

Prawdziwe włókno szklane

Obudowy namiotów wykonane tą techniką oferują najlepszą wytrzymałość. Jakość struktury, compaktowość i gotowość do użycia jednocześnie nie może być porównywana z typowym plastikiem i podobnymi produktami dostępnymi na rynku. Wyprofilowany odpowiednio obudowy z poliestru/włókna szklanego doskonale izolują wnętrze przed zimnem lub upałem. Dodatkowo są łatwe do czyszczenia nawet przy użyciu detergentów.

Izolacja dachu ze szczeliną powietrzną jest wyjątkową funkcją Autohome. Poduszka powietrzna uzyskana przez wewnętrzny panel pęcherzykowy i piankę redukującą kondensację pary daje lepszą izolację cieplną oraz termiczną, a ponadto zdrowsze i cichsze miejsce do odpoczynku w czasie deszczu.
Podstawa posiada 25mm izolację. Dwie "C"-kształtne prowadnice pozwalają na łatwą instalację na dowolnym rodzaju bagażnika dachowego (bez dodatkowych elementów montażowych) oferując gotową i bezpieczną konstrukcję nawet przy zastosowaniach off-roadowych.
Tłumaczenie: Kamil